🎉 15% הנחה למצטרפים חדשים עם הקוד PBC15 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

למרות שרבים נוטים לחשוב שהבחירות שלהם הן תוצאה של מחשבה והחלטה שקולה, רובן הן דווקא תוצר של הרגלים. להרגלים יש השפעה עצומה וישירה על בריאות, כושר עבודה, הצלחה, מצב כלכלי ואושר. בספר "כוחו של הרגל", חוקר צ'רלס דוהיג את העקרונות והמדע שמאחורי הרגלים באמצעות מאות ראיונות ומחקרים אקדמיים עדכניים. דוהיג מרכז בספר אחד 20 שנים של מחקר עדכני ופורץ דרך על הרגלים - מהדרך שבה ניתן לפתח הרגלים חדשים ולשנות הרגלים קיימים, ועד שימוש בהרגלים בשיווק ובעסקים בשביל לבנות חברות וארגונים מצליחים.

איך הספר

1 דק' קריאה

"כוחו של הרגל" הוא מסוג הספרים המשובח ביותר - לא רק שהוא מבוסס אקדמית ונתמך בנתונים, מחקרים וראיונות עם אנשי מפתח בתחום, ולא רק שהוא מלא בדוגמאות ברורות והסברים פרקטיים ליישום - הוא גם כתוב בצורה סיפורית ומרתקת, מותח לפרקים ואף מזכיר בחלקים מסויימים רומן ולא ספר עיון. כיוון שהרגלים הם באמת חלק משמעותי בחיים, הידע להבין איך הרגלים עובדים והיכולת ליצור ולשנות הרגלים הם שהופכים את הספר הזה לכל כך חשוב - בחיים אישיים, בעסקים, ואפילו בארגונים חברתיים.

הנקודות החשובות בקצרה

3 דק' קריאה
  • 45% מכל ההחלטות והפעולות שאנשים עושים מבוססות על הרגלים ומתרחשות באופן "אוטומטי", גם כשנדמה שיש מאחוריהן תהליך חשיבה וקבלת החלטות מסודר.
  • מבחינה קוגניטיבית, הרגלים נוצרים במטרה לעזור למוח להתייעל בכל רגע נתון, והם מאפשרים לו להשקיע יותר משאבים בדברים "חשובים" ולא שגרתיים מאשר בדברים "שוליים" ורוטיניים.
  • כיוון שהמוח מנסה להפוך להרגל כל פעולה שחוזרת על עצמה, הרגלים הם בעלי השפעה אדירה על החיים והשגרה, והם ככל הנראה יכולים לקבוע את מידת ההצלחה בחיים יותר מכל דבר אחר.
  • הרגלים מסויימים יכולים לגרום להרגלים נוספים בתחומים שונים להתפתח...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂