ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

מה גורם לנו להשתמש במוצרים מסויימים מבלי אפילו לשים לב, אך ורק מתוך הרגל? איך חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם גורמות למשתמשים שלהן להתמכר? והאם גם עסקים ומוצרים קטנים יכולים להשתמש בהצלחה באותן שיטות?
אחרי שנים של מחקר, מסביר ניר אייל צעד אחרי צעד את השיטות שמאפשרות לעודד התנהגויות רצויות, לייצר הרגלים ולמשוך את המשתמשים לחזור שוב ושוב למוצר שלכם - כמו המוצרים המוכרים והמצליחים ביותר.

איך הספר

1 דק' קריאה

"Hooked” הוא לא ספר סטנדרטי בשום מובן. הוא עוסק בנושא חדש ומרתק, הוא כתוב נפלא ומאוד סוחף, והוא בעיקר מעשי ומלא בערך. הספר מתמקד בשיטות וכלים שאפשר ליישם במציאות בקלות, והוא מבוסס כולו על נתונים ומחקרים. "Hooked" כבר נחשב לאחד מספרי החובה ליזמים ומנהלי מוצר, אבל כל מי שמתעסק היום בטכנולוגיה בצורה כזו או אחרת חייב לקרוא אותו לפחות פעם אחת.

הנקודות החשובות בקצרה

3 דק' קריאה
  • הרגלים הם פעולות או דרכי התנהגות שנעשות באופן אוטומטי וכמעט ללא מחשבה. לעיתים הרגלים נובעים, באופן לא מודע, מתחושות פנימיות, כמו לדוגמה חריקת שיניים בזמני לחץ וחרדה.
  • ככל שפעולה תבוצע בתדירות גבוהה יותר ותיתפס כמשמעותית יותר, כך גדל הסיכוי שהרגל חדש יטמע ויחזיק מעמד.
  • מודל Hooked של ניר אייל עוזר לקשר בין שימוש במוצר מסויים לבין מענה לבעיה או לכאב שמרגיש המשתמש, בתדירות שתספיק כדי לייצר הרגל.
  • מוצרים שמייצרים הרגלים אצל משתמשים נהנים מיתרונות רבים: פעילות ומעורבות מוגברת של משתמשים ללא צורך בפרסומות ותזכורות חיצוניות, ערך לקוח (CLTV) גדול יותר, ונאמנות גבוהה יותר של המשתמשים...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂