ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

רוב המנהלים ובעלי העסקים חוזרים שוב ושוב על אותה טעות שעולה להם לא מעט כסף – הם מנסים להעביר מסרים מורכבים מדי ולא מספיק ברורים ללקוחות הפוטנציאליים שלהם. ב-"Building a StoryBrand" חושף דונלד מילר את הנוסחה המהפכנית שפיתח לשיווק והעברת מסרים, נוסחה שמבוססת על עקרונות סטוריטלינג ועל מאפיינים שניתן למצוא כמעט בכל סרט או סיפור שהצליחו לאורך ההיסטוריה.

איך הספר

1 דק' קריאה

בניגוד לסופרים רבים בז'אנר, דונלד מילר מצליח לקיים את כל מה שהוא מבטיח. למרות שבמבט ראשון ניתן לחשוב שמדובר בעוד ספר שיווק גנרי, האמת היא ש-"Building a StoryBrand" מפתיע לטובה: הוא כתוב נהדר, יש בו המון הסברים פרקטיים לצד דוגמאות מקוריות, הגישה שלו חדשנית, והוא מקדיש חלק נרחב גם ליישום ולא רק לתיאוריה. מומלץ בחום לכל מי שמתעניין בעקרונות של סטוריטלינג וכיצד ניתן להשתמש בהם לטובת העסק או החברה.

הנקודות החשובות בקצרה

4 דק' קריאה
  • דונלד מילר, מחבר הספר "Building a StoryBrand", מאמין שבמרבית המקרים בעיות בשיווק לא נובעות מהשירותים או מהמוצרים שעסק מציע – אלא מהדרך בה העסק מדבר עליהם.
  • עסקים נוהגים להשתמש ב-"חומרים שיווקיים" ("Marketing Collateral") מורכבים מדי. אנשים לא בהכרח קונים את המוצרים הטובים ביותר בשוק, אלא את המוצרים שהם מצליחים להבין הכי מהר. 
  • ככל שמידע יהיה פשוט ובהיר יותר, כך גם יהיה קל יותר להבין אותו. סיפורים הם הדרך היעילה ביותר להעביר מסרים ולארגן מידע בצורה "קלה לעיכול".
  • לסיפורים טובים בדרך כלל יש מבנה דומה: גיבור שרוצה להשיג משהו נתקל בבעיה, מדריך שנכנס לחייו מראה לו את הדרך ומעודד אותו להתחיל לפעול, וכתוצאה מכך הגיבור נמנע מטרגדיה והסיפור שלו מסתיים בהצלחה...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂