ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

רוב העצמאים ובעלי העסקים בוחרים בדרך הזו כי הם רוצים חופש: חופש לעבוד מתי שהם רוצים ולעשות רק את מה שבאמת מעניין אותם. אבל במבחן המציאות כמעט כולם מגלים שלא משנה כמה גדול או רווחי העסק שלהם – הוא לא יכול להתקיים בלעדיהם, והם לא יכולים לעזוב אותו אפילו לרגע. החדשות הטובות הן שג'ון וורילו מסביר בספר "Built to Sell" בדיוק מה הצעדים שצריך לעשות, ולא משנה מה המצב הנוכחי של העסק, כדי להפוך אותו לכזה שיוכל לפעול ולשגשג גם בלי הנוכחות הקבועה שלכם.

איך הספר

1 דק' קריאה

ג'ון וורילו פיתח שיטה בת 8 שלבים כדי לעזור לבעלי עסקים לנהל את העסק שלהם – במקום לתת לו לנהל אותם. את השיטה הזו מציג וורילו בספר באמצעות סיפור בדיוני ומעורר הזדהות על אדם שהקים את משרד הפרסום עליו חלם, אבל מוצא עצמו סובל כמעט מכל רגע בעבודה. "Built to Sell" מזקק במדוייק את התחושות והקשיים שאיתם מתמודדים עצמאים רבים, אך לצידם הוא גם מציע פתרונות מפורטים שכל בעל עסק יוכל ליישם באופן מיידי.

הנקודות החשובות בקצרה

4 דק' קריאה
  • אלכס סטייפלטון הוא בעלים של משרד פרסום קטן. אחרי שנים של עבודה סיזיפית, אלכס כבר שחוק: התזרים של העסק לוחץ עליו, רוב הפרוייקטים שהוא עושה משעממים אותו, הוא מבזבז חלק ניכר מהזמן שלו בהכנת הצעות מחיר והצוות שלו בינוני ועמוס בעיקר. 
  • כשאלכס מחליט למכור את העסק שלו כדי לצאת לדרך חדשה, הוא מגלה שקשה מאוד למכור עסק שתלוי במנהל שלו, מושתת על קבוצה קטנה של לקוחות חשובים, סובל מתזרים בעייתי ויש לו הרבה מתחרים שמציעים שירותים דומים.
  • המון בעלי עסקים, במיוחד כאלה שנותנים שירותים, סובלים מאותן בעיות ומוצאים עצמם "כלואים" בעסק שלא יכול לפעול בלעדיהם ושלא ניתן למכור אותו...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂