ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

כולנו רוצים לממש את עצמנו, להגשים חלומות, להתעשר ולהשיג חופש כלכלי. אבל רבים מדי מאיתנו מגלים במהרה שהדרך ארוכה ומפותלת, ושהיעדים שהצבנו לעצמנו נדמים כאילו הם רק הולכים ומתרחקים. בדיוק בגלל זה החליט אריק יורגנסון לרכז ב-"The Almanack of Naval Ravikant" את הגישה ותפיסת העולם הייחודית של אחד המשקיעים והיזמים הבולטים בשנים האחרונות, נבאל רביקנט. אוסף הראיונות והציטוטים מעוררי ההשראה בספר כוללים הוראות מדויקות כיצד להשיג את הדברים החשובים ביותר בחיים, לפחות לדעתו של רביקנט: חופש כלכלי ואושר.

איך הספר

1 דק' קריאה

"The Almanack of Naval Ravikant" הוא לא עוד ספר טיפוסי. בתהליך הכתיבה המיוחד שלו סקר יורגנסון תכנים שונים שרביקנט פירסם או לקח בהם חלק לאורך עשרות שנות הפעילות שלו, ומתוכם דלה את סט הכלים הייחודי ששימש את רביקנט בדרכו להצלחה. סגנון הכתיבה הישיר והאישי של רביקנט, שכתב למעשה את הטקסטים שמופיעים בספר ורק נערכו על ידי יורגנסון, משרה על הקורא אווירה אישית וחברית, ומייצר הרגשה של פגישה אישית עם מנטור או עם חבר מנוסה.

הנקודות החשובות בקצרה

4 דק' קריאה
  • נבאל רביקנט ("Naval Ravikant"), האיש שעומד במרכזו של הספר "The Almanack of Naval Ravikant", היה מהגר עני שהפך למשקיע הון סיכון מצליח ומפורסם בעמק הסיליקון.
  • אריק יורגנסון, מחבר הספר ומשקיע בחברות הייטק בעצמו, החליט לנקוט בדרך עבודה ייחודית ב-"ביוגרפיה" הזו: "The Almanack of Naval Ravikant" הוא למעשה אוגדן של קטעים מתוך ציוצים בטוויטר, מאמרים וראיונות שרביקנט כתב והשתתף בהם לאורך השנים, אותם יורגנסון ערך לכדי ספר.
  • רביקנט היגר מהודו לארה"ב עם אימו ואחיו כשהיה בן 9, ועוד לפני שהיה בן 35 כבר עמד בראש קרן השקעות בשם "The Hit Forge". בין היתר, הקרן שלו הייתה מהמשקיעות הראשונות בטוויטר, באובר, וב-"Stack Overflow"...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂