ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

סקוט יאנג הצליח ללמוד בשנה אחת בלבד תואר שלם במדעי המחשב של האוניברסיטה היוקרתית MIT. בספר "Ultralearning" הוא חושף את כל העקרונות, העצות והטכניקות שבהן השתמש. בין אם אתם רוצים ללמוד שפה חדשה, לעשות תואר או לרכוש יכולות ומיומנויות שהכרחיות לעסק שלכם – השיטה של יאנג תאפשר לכם ללמוד מהר ולעומק כל נושא בעולם, מבלי להוציא הון על קורסים או מורים פרטיים.

איך הספר

1 דק' קריאה

סקוט יאנג עוסק כבר כמעט 16 שנים בשאלה "מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד?", ואת כל המסקנות שלו הוא איגד לכדי גישה שהוא מכנה "למידת-על" ("Ultralearning"). בספר יאנג מסביר לפרטי פרטים איך כולם יכולים ליישם את הגישה הזו באמצעות 9 עקרונות פשוטים, אותם הוא מלווה במחקרים אקדמיים, מקרי בוחן מרתקים והמון שיטות וטכניקות מפתיעות. "Ultralearning" הוא מסוג הספרים שגורמים לך להצטער שלא קראת אותם קודם.

הנקודות החשובות בקצרה

4 דק' קריאה
  • סקוט יאנג, מחבר הספר "Ultralearning", הוא יזם ובלוגר מצליח שעוסק רבות בשאלה "מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד?".
  • בשנת 2011 הצליח יאנג ללמוד בשנה אחת בלבד את כל התוכן של תואר שלם במדעי המחשב מאוניברסיטת MIT. הוא עשה זאת באמצעות "למידת-על" ("Ultralearning").
  • למידת-על היא אסטרטגיית למידה עצמאית, אינטנסיבית ואגרסיבית לרכישת ידע או מיומנויות בזמן קצר ובאפקטיביות מקסימלית.
  • למידת-על איננה תלויה בכישרון כזה או אחר, וכל אחד יכול להפוך ל-"לומד-על". יחד עם זאת, כדאי לזכור שלמידת-על היא לא תמיד הבחירה האידאלית כשצריך ללמוד משהו חדש...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂