ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

אלכס הורמוזי הרוויח בשנה אחת יותר מהמנכ"לים של מקדונלדס, איקאה, פורד, מוטורולה ויאהו ביחד, והוא עשה את זה עוד לפני גיל 30. ב-"$100M Offers" הוא חושף לראשונה כיצד בנה עסקים שמכניסים 120 מיליון דולר בשנה, בלי להשתמש בפרסומות מתוחכמות או בפאנלים שיווקיים מורכבים. אם אתם רוצים לצמוח במהירות הגיע הזמן שתלמדו איך לבנות הצעות כל כך טובות, שאנשים ירגישו טיפשים לסרב לכם.

איך הספר

1 דק' קריאה

למרות שהדעות על אלכס הורמוזי מעט חלוקות, לגבי הספר "$100M Offers" כולם יסכימו – הוא פשוט מצויין. בסגנון כתיבה ישיר וממוקד משתף הורמוזי את הקוראים בידע שצבר בתחומים שונים ולאורך שנים ארוכות של יזמות אינטנסיבית. מתמחור וניתוח שווקים ועד לשימוש בפסיכולוגיה שיווקית, הורמוזי מציע תובנות וכלים שימושיים שלא פוגשים כל יום, ושיצליחו לחדש אפילו למנהלים ותיקים.

הנקודות החשובות בקצרה

4 דק' קריאה
  • בגיל 23 בחר אלכס הורמוזי, מחבר הספר "$100M Offers", לפתוח מכון כושר בקליפורניה במקום להמשיך ללימודי תואר שני במנהל עסקים. 8 שנים אחר כך הוא כבר היה שווה עשרות מיליוני דולרים, וכיום הוא מחזיק במס' חברות שונות דרך קרן השקעות שהקים.
  • הורמוזי מאמין שהסוד להצלחה במכירות ובעסקים הוא ליצור הצעות כל כך טובות שאנשים ירגישו טיפשים לסרב להן.
  • "הצעה" ("Offer") היא השלב הראשון בכל עסקה. היא כוללת את השירותים או המוצרים שהעסק מוכן לספק, את התשלום שהוא מעוניין לקבל, ואת יתר תנאי העסקה. 
  • בלי הצעה עסק לא יכול להתקיים, והיא משפיעה באופן ישיר על מידת ההצלחה שלו: הצעה גרועה יכולה להשאיר את העסק בלי רווחים בכלל, בעוד ש-"הצעת גראנד סלאם" ("Grand Slam Offer") יכולה לייצר לעסק רווחים אדירים...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂