ידע וכלים חדשים כל חודש, מספרי עיון מובילים 📚 לחודש ניסיון בחינם ←

על מה הספר

1 דק' קריאה

למה רוב העסקים הקטנים לא מצליחים, ומה אפשר לעשות לגבי זה? מייקל גרבר, מחבר הספר "The E-Myth Revisited" ומי שהוכתר כ-"גורו העסקים הקטנים" מס' 1 בעולם, חושף את כל ההנחות והשגיאות שמפריעות לבעלי עסקים להצליח. באמצעות תובנות משמעותיות משנים ארוכות של ניסיון, גרבר מסביר צעד אחרי צעד כיצד להפסיק לעבוד בעסק – ולהתחיל לעבוד על העסק.

איך הספר

1 דק' קריאה

יש סיבה ש-"The E-Myth Revisited” מככב כבר שנים ארוכות בראש רשימות הקריאה לבעלי עסקים, ויש סיבה שכל מי שקורא אותו מיד ממליץ עליו בחום. גרבר, יועץ ומאמן עסקי עתיר ניסיון, ניחן ביכולת מיוחדת לתאר בצורה מעוררת הזדהות את הקשיים והכאבים שכל עצמאי חווה. חשוב מכך, גרבר גם ניחן ביכולת מדהימה להסביר בפשטות כיצד ניתן לפתור את כל אותם הכאבים ולבנות עסק מצליח. "The E-Myth Revisited" הוא קריאה חובה לכל מי שיש לו עסק, ולכל מי שחושב לפתוח עסק בעתיד.

הנקודות החשובות בקצרה

4 דק' קריאה
  • בכל שנה נפתחים בישראל כ-60,000 עסקים חדשים. יותר מ-10% לא שורדים את השנה הראשונה לפעילותם, וכ-50% נכשלים ונסגרים תוך 5 שנים.
  • בהשוואה לשכירים באותו התחום, עצמאים רבים עובדים הרבה יותר קשה ביחס לגובה ההכנסה שלהם. פעמים רבות הם גם מפסיקים להנות מהעבודה המקצועית שאהבו לעשות ובגללה פתחו את העסק.
  • לטענת מייקל גרבר, מחבר הספר "The E-Myth Revisited", רוב העצמאים פשוט עובדים לא נכון.
  • שורש הבעיה טמון במה שגרבר מכנה "מיתוס היזמות" ("The Entrepreneurial Myth") – ההנחה השגויה שמי שיודע לעשות את העבודה המקצועית בעסק, ידע גם להקים ולנהל את העסק...

רוצה להמשיך לקרוא את הסיכום?

התובנות והכלים הכי חשובים מהספר הזה ומשאר הספרים באתר, זמינים למנויים שלנו מכל מקום ובכל זמן.

חוץ מהסיכומים שכבר יש באתר, בכל חודש יחכו לך 2 סיכומים חדשים של ספרים מקצועיים מובילים במגוון תחומים! כל סיכום כזה מורכב ממס' חלקים ומכיל בין היתר: רעיונות מרכזיים מהספר, דברים שאפשר לקחת מהספר וליישם מחר בבוקר, מקורות נוספים להעמקה ואת הנקודות הכי חשובות מהספר בקצרה.

הגיע הזמן להצטרף למאות מנהלים, פרילנסרים ובעלי עסקים שכבר לומדים ומתפתחים איתנו במועדון הספרים המקצועי 📚

חודש ניסיון חינם! אפשר לבטל בלי התחייבות ובלי שאלות 🙂